Звернення міського голови міста Надвірна – РОГАТИН СЬОГОДНІ

Звернення міського голови міста Надвірна

Шановні надвірнянці!

 День проголошення Незалежності України 24 серпня 1991 року – дата, яка навіки увійшла в історію нашої держави, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпивши його вікові демократичні прагнення до свободи, волі, національного відродження, духовного та культурного піднесення.

Повідомляє сайт НАДВІРНА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Надвірнянської міської ради.

Сьогодні нам судилося не лише бути учасниками народження новітньої української держави, а й як і нашим дідам і прадідам, захищати незалежність та відстоювати територіальну цілісність України. Запорукою перемоги українського народу над будь-яким ворогом є єднання в спільному прагненні здобуття найвищої мети – розквіту і слави Єдиної Української Держави, висока відповідальність за доручену справу, сумлінна праця на благо подальшого розвитку України та рідного міста.

Вже за доброю традицією в переддень релігійних та державних свят надвірнянці, спільно усією громадою, дбають про наведення благоустрою, порядку та чистоти на вулицях, в парках, скверах, відпочинкових зонах, власних домоволодіннях, адміністративних, господарських приміщеннях та прилеглих до них територіях, пам’ятниках, могилах, кладовищах та місцях спільних поховань. Безумовно, працівники комунальних служб своєю щоденною кропіптою працею докладають усіх зусиль, щоб наша Надвірна була прибраною і охайною, але й самі надвірнянці повинні підтримувати належну чистоту на власних подвір’ях, прилеглих до них територіях, впорядковувати свої оселі, адміністративні та виробничі приміщення, торгівельні заклади та території загального користування.  За чистоту міста та його околиць повинен дбати кожен його мешканець, адже тільки згуртованістю та налагодженій праці всієї громади, наше місто з кожним роком стає ще красивішим, чистішим та охайнішим.

В переддень Дня Незалежності та Дня Державного Прапора України звертаюся до всіх небайдужих жителів міста, керівників та колективів підприємств, установ та організацій, підприємців, власників торгових закладів, представників громадських організацій долучитись до загальноміських заходів по прибиранню та зробити свій посильний внесок у підготовці міста до відзначення державних свят.

Міський голова                                          Зіновій Андрійович

Джерело: НАДВІРНА СЬОГОДНІ

 

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*