В Надвірній тривають роботи комунальних служб – РОГАТИН СЬОГОДНІ

В Надвірній тривають роботи комунальних служб

На сьогодні в Надвірній активно проводиться підготовка міста до Дня Незалежності України. Крім цього, тривають роботи комунальних служб по виконанню Плану соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2017 рік, зокрема, що стосується водно-каналізаційного господарства. Силами КП «Надвірнаводоканал»  регулярно проводяться ремонтні роботи поточного і капітального характеру, щоб забезпечити мешканців міста безперервним постачанням якісної питної води.

Про це повідомляє сайт НАДВІРНА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт міської ради.

Нещодавно розпочались роботи по капітальному ремонту водопроводу від вул.Мазепи до Надвірнянської ЗОШ №2, ДНЗ «Сніжинка», спортивної школи та стадіону «Нафтовик» в м.Надвірна. Оскільки даний водогін побудований ще кілька десятків років тому, трубопроводи вже фізично зносились та морально застаріли. Тому виникла необхідність в повній реконструкції даного водогону.

На даний час здійснюються роботи по заміні стальних та чугунних водопроводів на поліетиленові. Крім проведення земляних робіт, працівники КП «Надвірнаводоканал» використовують на окремих ділянках також сучасну технологію – метод санації. Загальна протяжність водопроводу складає 320 м/п. Проведення даних робіт дозволить зменшити втрати води на 3,1 %, покращить тиск, унеможливить виникнення аварійних ситуацій та забезпечить якісною питною водою вищевказані навчальні та спортивні заклади.

Варто зазначити, що цього року силами КП «Надвірнаводоканал» здійснено реконструкцію водогонів по вул.Петрушевича; по вул.К.Левицького та Д.Галицького, а також проведено підготовчі роботи для капітального ремонту водопроводу по вул.Котляревського. Планом соціально-економічного розвитку на 2017 рік передбачено ще ряд робіт капітального характеру, що дозволить покращити якість надання послуг населенню міста по водопостачанню та водовідведенню.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*