В Івано-Франківську лікарняне сміття викидають без потрібної утилізації – РОГАТИН СЬОГОДНІ

В Івано-Франківську лікарняне сміття викидають без потрібної утилізації

На загальнодоступному смітнику, що позаду Івано-Франківської дитячої міської лікарні, було виявлено медичні відходи, які за законом повинні утилізовувати, передає ФРАНИК СЬОГОДНІ з посиланням на місцеві УНН.

Зазначається, що при виявленні медичних відходів на загальнодоступному смітнику, підозра одразу впала на лікарню, адже мало ймовірно, що хтось із мешканців прилеглих будинків, використовує вдома медикаменти у таких великих кількостях.

Більш того, журналістам вдалося зафіксувати, як санітарка (як з’ясувалося згодом) лабораторії виносить на смітник пакет з використаною ватою, скарифікаторами, контейнерами від аналізів, тощо.

У самій лікарні стверджують, кожне відділення здає їй “відходи”, які фіксуються у журналі, складається відповідний акт. Всі використані медичні вироби зберігаються на складі з обмеженим доступом до моменту передачі їх фірмі, яка займається утилізацією відходів.

За словами працівників лікарні, контейнери від аналізів миються, дезінфікуються та викидаються. А от голки, скарифікатори, крапельниці, шприци та інші потенційно небезпечні засоби повинні утилізовуватися згідно з правилами.

“Утилізувати сьогодні всі скарифікатори було неможливо. У мене сьогодні було багато заборів крові, я не мала як. Я сьогодні одна на всю лікарню”, — пояснила лаборантка.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*