Україна може отримати від США ліцензії на виробництво необхідної зброї – РОГАТИН СЬОГОДНІ

Україна може отримати від США ліцензії на виробництво необхідної зброї

“Зараз найбільш надійні гарантії безпеки Україна може отримати не від НАТО, а від Сполучених Штатів. Звісно, розраховувати на аналог американо-японського договору про взаємну співпрацю і безпеку 1962 року ми не можемо”, – написав політолог Володимир Фесенко у своєму блозі на НВ, передають Патріоти України.

Потрібно розуміти, що той договір з’явився, коли в Японії стояли американські війська, країна значною мірою залежала від Сполучених Штатів і йшла Холодна війна; тобто, крім залежності, був ще й страх перед СРСР. Є також і інші варіанти – гарантії, які Сполучені Штати надають Південній Кореї або Ізраїлю. Розмірковуючи відверто, я не думаю, що ми зможемо в найближчому майбутньому розраховувати і на такий варіант – незалежно від того, хто стане президентом США, що теж вплине на ситуацію. Це сувора правда.

Я реаліст і не вірю в ілюзії, тому вважаю, що нам потрібно вчитися отримувати гарантії безпеки іншим, доступним шляхом: перш за все, зміцнювати власну безпеку та оборону самостійно і з допомогою союзників. Для цього потрібно максимально розвивати відносини із Сполученими Штатами у сфері безпеки.

Зрозуміло, що претендувати потрібно на більше. Необхідно порушувати питання про членство в НАТО, але таким чином, щоб не отримати прямої відмови щодо подачі заявки на вступ до Північноатлантичного альянсу.

Це, до речі, стосується європейської інтеграції тією ж міріою, що і євроатлантичної інтеграції. Потрібно не поспішати з подачею прямої заявки, щоб не отримати відмову, але при цьому максимально розвивати різноманітні форми співпраці. Нам потрібно отримати максимальні ресурси для зміцнення обороноздатності України.

Точно так сакмо слід діяти у відношенні США, навіть розуміючи, що вони не дадуть нам таких само гарантій безпеки, як Південній Кореї, Ізраїлю або Японії. Тим більше, що в Японії є американські військові бази, а на розміщення баз на території України США зараз не підуть – це стало б червоною ганчіркою для Росії. В Америці це прекрасно розуміють.

Але статусу потрібно домагатися все одно: чим більше ми будемо вимагати від американців, тим більше отримаємо. Можливо, нам навіть нададуть летальну зброю в перспективі. Або, як проміжний варіант, внаслідок наших постійних звернень на рівні від президента до громадськості замість прямих поставок американської зброї ми можемо отримати ліцензії на виробництво тієї само зброї на нашій території. Цей варіант прийнятний.

Плюс фінансова допомога, яка піде не лише на соціальні цілі, але і на потреби оборони. Це теж прийнятна форма зміцнення безпеки України при відсутності гарантій безпеки, аналогічних ізраїльським або південнокорейським.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*