У Тисмениці відбувся семінар-тренінг «Основи спілкування з ветеранами АТО» – РОГАТИН СЬОГОДНІ

У Тисмениці відбувся семінар-тренінг «Основи спілкування з ветеранами АТО»

За повідомленням сайту ТИСМЕНИЦЯ СЬОГОДНІ, у Тисменицькій районній бібліотеці відбувся семінар-тренінг на тему «Основи ефективного спілкування з ветеранами АТО та членами їх сімей», який провів військовий психолог, учасник бойових дій, тренер Всеукраїнського громадського об’єднання «Побратими», представник проекту «Воїну – гідна праця» Андрій Козінчук.

Ця тема є дуже актуальною, адже багато наших ветеранів потребують не лише матеріальної, моральної підтримки, але й психологічної допомоги, вони дуже гостро відчувають психологічну і емоційну напругу, з якою досить важко впоратись самому.

Враховуючи це, Тисменицька районна бібліотека зініціювала зустріч, яка об’єднала людей, що переживають посттравматичний синдром, та тих, хто вміє професійно знайти підхід і протягнути їм руку допомоги.

Захід відбувся за участі учасників бойових дій та членів їх сімей: керівника реабілітаційного центру для учасників АТО та їхніх сімей «Бандерівський схрон» Ігоря Чернецького, матері бійця АТО, який зараз при виконанні обов’язку у зоні АТО, Оксани Білан, міського голови м. Тисмениця Степана Сворака, радника голови районної ради Тетяни Градюк, працівників соціальних служб району: управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді, територіальний центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тисменицького району, Тисменицького районного військового комісаріату та бібліотекарів Тисменицької районної бібліотеки.

Успіх процесу психологічної реабілітації учасників АТО залежить від злагодженої та тісної роботи представників громадянського суспільства, соціальних служб, членів сімей ветеранів, а також органів державної влади. До такого висновку дійшли учасники заходу в ході жвавого діалогу.

За словами Андрія Козінчука, «…найбільше ветерани не люблять, коли їх називають Героями. Вони вважають, що Героями потрібно називати тих, хто поклав життя за Україну, а вони, слава Богу, живі і всього-на-всього виконували свій обов’язок, який би мав виконувати кожен українець – патріот».

На завершення тренінгу директор Тисменицької ЦБС Ірина Мельник висловила вдячність Андрію Козінчуку за те, що допомагає військовим та їх рідним подолати проблеми, психологічні травми, пов’язані з війною.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*