У Надвірній триває підготовка до відзначення Дня Незалежності України – РОГАТИН СЬОГОДНІ

У Надвірній триває підготовка до відзначення Дня Незалежності України

В черговий раз,  напередодні одного з найбільших державних свят – Дня Незалежності України, Надвірнянська міська рада об’єднала всі сили комунальних служб, державних установ, підприємств та організацій, приватних підприємців, які спільно здійснюють роботи по підготовці міста до свят. Працівники комунальних служб щодня докладають усіх зусиль, щоб покращувати благоустрій міста, підтримувати належний санітарний стан як в місцях загального користування, так і житловому фонді міста. Проте комунальні служби протягом останніх тижнів працюють ще в інтенсивнішому режимі, відповідно до розробленого комплексу заходів, затверджених міським головою.

Про це повідомляє сайт НАДВІРНА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт міської ради.

Зокрема, силами КП «Надвірнакомунсервіс» проводяться роботи по впорядкуванні площі на майдані Шевченка, а саме: проведено чистку підпірної стінки «пелюсток», постаменту пам’ятника Т.Г.Шевченку, ремонт та фарбування лавочок. Також в місцях, де просіла бруківка, її було демонтовано та повторно встановлено належним чином. Крім того, працівники комунального підприємства, проводили роботи по відновленню святкової ілюмінації на центральних вулицях міста. Також впорядковано алеї та газони центральної частини міста, місця загального користування: міський парк та зона відпочинку, ремонт та фарбування лавочок,  а також місця загальних поховань, території міських кладовищ, проведено побілку бордюрів, чистку обочин доріг на вулицях тощо.

В рамках підготовки міста до відзначення Дня  Незалежності України, силами КП «Надвірнянський житловик” проведено роботи по благоустрою житлового фонду міста. Зокрема, здійснено ремонт лавочок, фарбування вхідних дверей в під’їзди, опор козирків, відновлення елементів на дитячих майданчиках тощо.

Роботи по підтримці належного санітарного стану міста та проведенню комплексного благоустрою проводяться не тільки в переддень релігійних чи державних свят, а й після свят не будуть припинятись ні на один день. Це щоденна клопітка і рутинна праця комунальних служб.

Висловлюємо щиру подяку працівникам підприємств, державних установ, організацій, навчальних закладів, приватним підприємцям,  власникам приватних домоволодінь, представникам громадських організацій та всім небайдужим мешканцям міста, які  зробили посильний внесок у підготовку міста та провели роботи по прибиранню та проведенню комплексного благоустрою  своїх виробничих та адміністративних приміщень, прилеглих територій та підтримки належного санітарного стану міста.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*