У Городенці відбувся районний фестиваль-конкурс патріотичної пісні – РОГАТИН СЬОГОДНІ

У Городенці відбувся районний фестиваль-конкурс патріотичної пісні

4 жовтня на базі ЦТУМ відбувся  районний фестиваль-конкурс патріотичної пісні,присвячений Дню захисника України. . В конкурсі взяли участь 220 учнв із 29 загальноосвітніх навчальних закладів  та навчально – виховних комплексів району.

Повідомляє сайт ГОРОДЕНКА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Фестиваль – конкурс проводився з метою широкого пропагування серед дітей кращих зразків мистецьких творів патріотичного спрямування, виявлення обдарованих дітей, підвищення їх художнього та виконавського рівнів. До участі запрошувалися учні 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Конкурс проводився в  таких номінаціях:

  • Патріотична поезія
  • Патріотичний танець
  • Патріотична пісня

Присутніх учасників конкурсу привітав голова журі, заступник начальника відділу освіти –Юрій Лахман, який зазначив, що конкурс для початкових класів проводиться вперше на виконання Указу Президента України від 14.10.2014 року № 806/2014 року «Про День захисника України» з метою вшанування пам’яті героїв національно-визвольних змагань, мужності та героїзму сучасних захисників та сприятиме подальшому зміцненню патріотичного духу в дітей.

Члени журі визначили переможців фестивалю-конкурсу, які 14 жовтня 2017 року  візьмуть участь у заключному турі (с. Тишківці) і будуть нагороджуватися грамотами та призами голови Державної інспекції навчальних закладів України Русланом Гураком.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*