Рогатинців запрошують до участі в конкурсі “Людина року” – РОГАТИН СЬОГОДНІ

Рогатинців запрошують до участі в конкурсі “Людина року”

Ще свіже у пам’яті зворушливе й  урочисте пошанування та відзначення минулорічних переможців конкурсу “Людина року”, який міська рада запо­чаткувала задля виявлення ініціативних і талановитих особистостей,  відзначення інтелектуальної та професійної еліти Рогатина, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій і громадській діяльності; виховання у мешканців Рогатина відчуття гордості за свою плідну працю та прагнення досягти нових успіхів у справі на користь людей, заради процвітання рідного міста. Пам’ятаємо, який великий резонанс мала така ініціатива серед рогатинців, а також жваво проходило обговорення кан­дидатур. Дієвим учасником цього про­цесу була й народна газета “Голос Опілля”.

Повідомляє сайт РОГАТИН СЬОГОДНІ з посиланням на міську раду.

Корисна ідея на пошанування  людей за їхню працю одразу прижилася в громаді та припала до вподоби кра­янам. Тож, цьогоріч конкурс стар­туватиме вже вдруге, і міська рада запрошує рога­тинців до участі в ньому. Нагадаємо читачам девіз кон­курсу  – “Разом будуємо європейське місто!”, а присво­юватимуть звання “Людина року” у 13  номінаціях:  “Захисник України” – рогатинці, що мають особистий ваго­мий внесок у захисті Вітчизни;  “Жінка-лідер” – підприємець, громадський діяч, осо­бистість, що яскраво проявила свої лідерські якості; “Громадський діяч” – представники громадських організацій та відомі громадські діячі за активну участь у суспільно-громадському житті міста;  “Митець року” – працівники куль­тури, мистецтва, майстри народної  творчості  за   створення  видатних  творів,  що дістали  високу оцінку громадськості; працівники бібліотек,   клубних та інших закладів культури – за досягнення у розвитку галузі;  “Юний талант року” – за найвищі досягнення в літературі, мистецтві та інших сферах діяльності, беруть активну участь у громадському житті та справах громади. Вік – до 14 років; “Освітянин року” – викладачі загально­освітніх шкіл, працівники дошкільних дитячих навчальних закладів, поза­шкільної установи,  коледжу – за видатні досягнення у праці, підготовку переможців різноманітних конкурсів, учнівських олімпіад тощо; “Медик року” – працівник установи галузі охорони здоров’я – за вагомий осо­бистий внесок у вирішення проблем охорони здоров’я громадян та ме­дичної реабілітації осіб, які потре­бують лікування; “Учень року” – за найвищі досягнення у навчанні;  “Кому­нальник року” – за самовіддану працю у галузі житлово-комунального господарства;  “Родина року” – сім’я, яка відзначилася у вихованні 2 і більше дітей, є громадянсько  активною, має досягнення в галузях культури, спорту, організації дозвілля, демонструє найкращі традиції української сім’ї;  “Соціальний працівник року” – працівник соціальних служб за людяність та безкорисливу і самовіддану працю, опіку над соціально незахищеними жителями міста; “Спортсмен року” – спортсмени  за досягнення високих результатів у спортивних змаганнях; “Меценат року” – мешканці громади, які добровільно та безкорисливо надавали  матеріальну та фінансову  підтримку громадським питанням,    люди,  які  присвячують   особистий час,  свої сили для того,  щоби допомогти іншим,  аби змінити будь-який елемент  життя на краще.

Тож самоврядний орган нашого міста чекає на пропозиції рогатинців та закликає бути небайдужими. Запрошуємо до обговорення кандидатур в соціальних мережах, на офіційному сайті Рогатинської міської ради, а цікаві розповіді про таких людей стануть одними з ключових публікацій на сторінках районного часопису.

Нехай же кращі з кращих вашого колективу, громадської організації тощо отримають це почесне звання, а головне, визнання та високу оцінку громади міста за результати власної праці рук та розуму впродовж року, ініціативу та громадянську позицію. Імена переможців знатимуть і гордитимуться ними не лише місто, а й увесь наш край,  літопис Рогатинщини збереже їх для нащадків.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*