Обласний чемпіонат з футзалу стартував в Городенці – РОГАТИН СЬОГОДНІ

Обласний чемпіонат з футзалу стартував в Городенці

12 листопада 2017 року в приміщенні ДЮСШ  стартував обласний чемпіонат з футзалу. ФСК «Городенка» приймала команду «Зорі Карпат» (Микуличин).

Повідомляє сайт ГОРОДЕНКА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Відкрили матч, традиційно, гімном України. До присутніх з привітальним словом звернулися голова районної державної адміністрації Роман Жичицький, голова районної ради Іван Мандич, начальник відділу у справах молоді та спорту Василь Чупрун та в.о. міського голови Любомир Музичка, а також голова федерації футзалу області Ігор Овчар.  Судив матч арбітр ФІФА Ярослав Вовчок.

Щодо гри, в першому таймі команда ФСК «Городенка» впевнено утримувала позиції лідера та на перерву пішла з рахунком 4:1.

В другому таймі «Зорі Карпат» спробували відігратися. До останньої хвилини, не можливо було визначитися з переможцем. Результат наприкінці матчу 5:5, і тільки, на останній хвилині завдяки вправності Володимира Гультая забито переможний гол – 6:5 упевнена перемога господарів.

За забитими голами відзначилися: Володимир Гультай (2 голи), Борисевич Роман (1 гол), Шевчук Василь (2 голи), Липчук Микола (1 гол).

Від районної влади в якості підтримки команді ФСК «Городенка» вручено футбольну форму та футзальні м’ячі.

Генеральним спонсором команди, вже третій рік поспіль, виступає приватний підприємець Віталій Шевага.

В якості анонсу, команда ФСК «Городенка» 19 листопада зіграє на виїзді в м. Долина, а ми чекаємо наступної гри у нас 25/26 листопада.