На Тлумаччині студентам розповідали про пенсійну реформу – РОГАТИН СЬОГОДНІ

На Тлумаччині студентам розповідали про пенсійну реформу

Днями працівники Тлумацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели лекції та зустріч із студентами коледжу Львівського Національного аграрного університету щодо питань офіційного працевлаштування та легалізації праці.

Повідомляє сайт ТЛУМАЧ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Заступник начальника управління Ірина Кочкодан розповіла присутнім про одну із найважливіших реформ останніх років – пенсійну. Вона торкнеться кожного: і того, хто вже перебуває на заслуженому відпочинку, і того хто, можливо, ще й не думає про нього.

Молоді роз’яснили переваги офіційного працевлаштування для забезпечення соціальних гарантій зараз та гідних пенсій у майбутньому. Детально акцентували увагу на неприпустимості одержання заробітної плати «у конвертах».

Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Наталія Остапчук запропонувала всім зареєструватися на ВЕБ-порталі Пенсійного фонду України. Вказала, що завдяки електронним послугам Веб-порталу кожен має можливість отримувати інформацію, накопичену в базах даних персоніфікованого обліку та здійснювати контроль за даними, що вносяться до системи персоніфікованого обліку.

Впродовж зустрічі студенти отримали вичерпні та змістовні відповіді на питання, ознайомилися з інформаційними буклетами Пенсійного фонду.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*