На базі Княждвірського заказника, що у Коломийському районі, відбулося виїзне засідання постійно діючого семінару учителів – РОГАТИН СЬОГОДНІ

На базі Княждвірського заказника, що у Коломийському районі, відбулося виїзне засідання постійно діючого семінару учителів

Нещодавно на базі Княждвірського заказника, що у Коломийському районі, відбулося виїзне засідання постійно діючого семінару учителів біології, екології, хімії (керівник методист районного методичного кабінету відділу освіти Оксана Бутенко).
Повідомляє сайт КОЛОМИЯ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Тисменицької РДА.
Національно-патріотичне та екологічне виховання на уроках біології, екології, хімії тісно пов’язане з вивченням природи рідного краю. Обізнаність вчителя, його власне сприйняття дозволяє познайомити учнів з   найпомітнішими видами, поширеними в різних куточках нашої країни, особливу увагу звертаючи на місцеві види флори і фауни.
Під час змістовного та насиченого емоціями семінару педагоги набралися нових вражень та відкрили багато  цікавого для себе, щоб згодом передати своїм вихованцям під час проведення уроків, виховних та просвітницьких заходів.
Довідково
Княждвірський заказник – це ботанічний заказник загальнодержавного значення, розташований на захід від села Княждвір Коломийського району, на правому березі річки Прут.
Експозиція музею – це довершений і цілісний інформативний ансамбль з відомостей про природно-кліматичні особливості Карпат, породи рідкісних та зникаючих тварин, птахів та рослин Прикарпаття. Тут є різноманітні колекції комах, зразки деревно-чагарнакових порід, корисних копалин, продуктів нафтопереробки, експозиція під назвою «Витвори природи».
Площа заказника – 208 га, серед ялицево-букових лісів (з домішкою явора) охороняється одна з найбільших в Україні та Європі природна ділянка, де зростає тис ягідний, його дерева сягають 10-12 м заввишки.
Заказник має велику наукову цінність та ґрунтозахисне значення. На території заказника впорядковані місця відпочинку, відновлені й обладнані джерела, територія прикрашена вирізьбленими з дерева фігурами лісових звірів. Неподалік від музею висаджені екзотичні рослини, серед яких: туя, ялівець, самшит, смерека канадська, магнолія та інші.

 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*