Лисецька центральна районна лікарня запрацювала з обновою – РОГАТИН СЬОГОДНІ

Лисецька центральна районна лікарня запрацювала з обновою

06 жовтня 2017 року у Лисецькій центральній районній лікарні відкрили кабінет фізичної реабілітації. Святкову подію відвідали голови Тисменицької районної ради Роман Крутий та районної державної адміністрації Іван Семанюк.

Повідомляє сайт ТИСМЕНИЦЯ СЬОГОДНІ з посиланням на районну раду.

Головний лікар Тарас Скоропад та працівники Лисецької ЦРЛ презентували нове обладнання керівникам району, адже до 2016 року кабінет фізичної реабілітації функціонував як кабінет лікувально-фізичної культури (ЛФК). З лютого минулого року відновив роботу в новому приміщенні як кабінет фізичної реабілітації і був додатково дооснащений відповідним обладнанням та інвентарем. Щоденно кабінет відвідує від 15 до 20 пацієнтів, серед яких хворі неврологічного, травматологічного, хірургічного, терапевтичного профілів, що потребують відновлення працездатності, повернення до активного життя.

У жовтні кабінет фізичної реабілітації Лисецької ЦРЛ поповнився новим обладнанням: електричною біговою доріжкою, що дозволить хворим покращувати рухливість суглобів, окремих м’язів та їхніх груп з метою збільшення функціональної адаптації хворого. Урочисте введення бігової доріжки та медичних тренажерів в практичну роботу відбулось під час відкриття.

Роман Крутий та Іван Семанюк відвідали також операційний блок Лисецької центральної районної лікарні, куди також завдяки районній владі та фінансуванню з районного бюджету закуплено нове обладнання.

Операційна за умовами праці тепер відповідає сучасним санітарним нормам. Тут є кондиціонер і належне освітлення, а також сучасне обладнання для проведення усіх типів операцій.

Головний лікар Тарас Скоропад наголосив, що за сприяння голови районної ради Романа Крутого та голови районної державної адміністрації Івана Семанюка в операційний блок Лисецької ЦРЛ придбано сучасний апарат лазеротерапії вітчизняного виробництва, а також набір обладнання німецького виробництва для проведення лапароскопічних операцій та апарат для проведення інгаляційного наркозу експерт-класу “Нептун”. Таких апаратів в області є два, і один із них – у Лисецькій ЦРЛ.

Голови району відвідали також і поліклінічне відділення Лисецької центральної районної лікарні: оглянули кабінет для проведення щеплень, кабінет лікаря-інфекціоніста та кабінет довіри, де можна анонімно отримати консультацію та здійснити необхідні обстеження на наявність імунодефіциту людини, кабінет хірургів, дерматовенеролога, перев’язочний та інші. Поліклініка розширюється, і тепер кожен лікар має свій персональний кабінет для прийому хворих. Крім того, у кабінетах поліклініки є доступ до інтернету – це зручно як для персоналу, так і для пацієнтів, які звертаються по допомогу до спеціалістів.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*