Кріпосне право від американця Саймона Чернявського – РОГАТИН СЬОГОДНІ

Кріпосне право від американця Саймона Чернявського

Знаєте, що відрізняє вільну людину від кріпака? Відсутність пана. Європейці ніяк не можуть зрозуміти, чому українці, котрі мають найродючіший в світі чорноземом, блукають світом з простягнутою рукою. Тернопільщина давно зажила слави регіону з найвищим рівнем безробіття, найнижчою зарплатою і високим відсотком заробітчан. Земля – єдине, що ще залишалось у власності тутешніх селян. І для того, щоб хоч якось вижити, вони покірно віддають її в користування “аграрним терористам у вбранні від Gucci”. Віддають за безцінь. І виходить смішна й безглузда ситуація: селянин, котрий не має за що ліки купити, кредитує забави й розкішні забаганки власників найпотужнішого агрохолдингу Західної України “Мрія”, за повідомленням сайту ЕЛЕКТОРАТ

Генеральний директор «Мрії» Агрохолдинг – бувша людина Ахметова та колишній бізнес-компаньйон Тігіпка Саймон Чернявський ,за підтримки колишніх друзів, одразу після свого призначення на посаду, почав швидко набирати обертів. Тож, нова «Мрія» Саймона Чернявського, діючи в кращих традиціях 90-х, поволі почала “відтискати” у малого й середнього бізнесу те, що вважала своїм. Нагадаємо, що саме мрійливий слід тягнеться за рейдерським захоплення у ніч з 2 на 3 липня, АТП у Хоросткові, що належить ТОВ “Глобал-Фід”.. Але чим далі, тим огидніше. Днями інтернет-простір сколихнула звістка про аферу із земельними паями мешканців кількох сіл, де господарює Саймон Чернявський. Люди, чиї договора були укладені в 2007-му та термін дії яких збігає у 2017-му, почали звертатаись до інших агропідприємств, аби укласти нові договори про оренду їхніх паїв на більш вигідних умовах.

Однак з’ясувалось, що свої паї аж до 2022 року вони вже віддали в оренду одній із фірм, що було на той час своєрідним структурним підрозділом “Мрія” Агроходинг, а його кінцевими власником є чергова фірма з Кіпрського офшору з нулевим внеском у статутний фонд…

Схожу аферу провернув на Гусятинщині і ТзоВ «Торговий дім «Аско»». У 2006-му мешканка села Городиниця Оксана Козак віддала свій земельний пай на 7 років в оренду “Аско”. Яким же було її здивування, коли, вирівшивши укласти договір про оренду свого земельноого паю з іншим агропідприємство, з`ясувала, що вже віддала його в оренду до 2022-го ТзОВ «Торговий дім «Аско». Жінка запевняє. що жодних документів не підписувала.

Та найцікавіше і цій ситуації є те, що засновниками ТОВ «Торговий Дім «Аско»» виступає ТОВ «Мрія» Агрохолдинг разом із іншими агропідприємствами. Як ви уже могли здогадатись, всі ці компанії входять у «Мрію» Агрохолдинг Саймона Чернявського. Збіг? Не думаємо!

І таких обдурених Чернявським пайовиків, як Оксана Козак, на Гусятинщині чимало. Мешканці сіл, які вважають, що їхні підписи на нових договорах оренди земельних ділянок підроблені, вже звернулися до правоохоронців з відповідними заявами.

Отож, банда «нового менеджменту» перетворила селян 21 століття на кріпаків, які роками в поті чола працюють на американського товстосума Саймона Чернявського. Автоматично і без відома людей агрохолдинг продовжує договір оренди без розгляду нової оплати, а за цінами багаторічної давнини. Мабуть, не варто нагадувати вам, яким був курс ще кілька років тому. Отож, «Мрія» Агрохолдинг грабує наші села і спустошує родючі землі. А з чим залишаються наші люди? З копійками в руках і горем на серці. А ще з думками, як завтра прогодувати дітей…

Іноді ображені агрохолдингами селяни наважуються розірвати фіктивний договір у судовому порядку. Проте судова тяганина займе час. Паї не працюватимуть на власників. Селяни втратять чи не єдиний свій дохід. До речі, створення таких ТзОВ як «Торговий дім «Аско»» – звичайна практика, кажуть фахівці. За їх допомогою агрохолдинги, котрі йдуть на дно, як от «Мрія», рятують ті активи, з яких ще зможуть поживитись. І байдуже їм до селян, яких обдурили та, грубо кажучи, кинули на гроші.

До речі, а ви впевнені, що ваш пай чи пай ваших батьків зараз не в руках мрійливих аферистів?

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*