Андрій Вадатурський: “Виконавча влада об’єдналася з тими, хто має її контролювати” – РОГАТИН СЬОГОДНІ

Андрій Вадатурський: “Виконавча влада об’єдналася з тими, хто має її контролювати”

Злиття нардепів з виконавчою владою позбавляє народ контролю, як результат – процвітання хабарництва
Нещодавно в Миколаєві біля будівлі облдержадміністрації горіли шини – http://inshe.tv/video/2016-05-24/125030/, місцеві громадські активісти влаштували акцію протесту, подібних яким не спостерігали в місті з часів Майдану.
В чому проблема, в чому головна причина незадоволення людей, які пішли на такий крок? Думаю, що на цьому прикладі можна говорити про причину кризи влади в цілому в країні, яка у нас лише погіршується через те, що влада не належить народу, як це прописано в Конституції.
Справа в тому, що наразі ми бачимо, як виконавча влада об’єдналася з тими, хто має її контролювати – народними депутатами, обраними людьми, як головними носіями влади. Й цікаво, навіть показово, як тепер у нас проходять зустрічі губернатора з громадськістю: він просить нардепів сидіти поруч з ним а не з народом – https://news.pn/ru/public/161226! Виходить, що нардепи – з одного боку, а народ – з іншого. Але так не повинно бути. І тому в нас громадський рух такий розвинутий. Якби народні депутати виконували своє завдання, громадські діячі залишилися б без роботи.
В контексті цього можна говорити й про останнє затримання можновладців на хабарі – http://korrespondent.net/…/3692433-v-nykolaeve-na-vziatke-v… Не секрет, що Меріков повісив на Романчука все, що міг: дороги – Романчук; вагові комплекси – Романчук; суднобудування – Романчук й так далі. Той покірно виконував всі доручення. І в мене всього два питання з цього поводу:
1) Якщо Романчук виконував всі функції, то тоді чим займався губернатор?
2) Хто дійсно вважає, що Романчук самостійно міг вирішувати питання між ОДА і облрадою? А губернатор настільки далекий від справ в регіоні, що просто не знає, що відбувається навколо? До речі останнє соцопитування показує, що в Миколаївській області про нього «ніколи не чули» (майже 40%). І це після 2 років у владі!
Одне з двох: або Романчук ніс долю, а той щоб утриматись в кріслі, просто його банально «злив»; або нарешті в Києві почули проблеми Миколаївської області, і є політична воля щось змінити/розірвати те коло договорняків, за якими нашу область віддали на відкуп «Народному фронту».
Зі змінами в уряді і в ГПУ я сподіваюсь, що це другий варіант. Але посадять державного службовця (який хотів дотягнути до пенсії) за хабар чи ні, цим ми, нажаль, не зможемо відновити довіру людей до влади.
Так буде продовжуватися при тому чи іншому губернаторі, які дориваються до посади і розпоряджаються «общаком», поки народ не почне якісно вибирати нардепів і через них контролювати владу. Впевнений, що при належному контролі Миколаївська область знову не відзначилась би з поганої сторони.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*